Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

 

Realitná kancelária VIP Reality Vám prináša možnosť najvýhodnejšieho financovania kúpy Vašej nehnuteľnosti. Našim cieľom je nielen zabezpečiť nehnuteľnosť pre klienta, ale aj jej efektívne financovanie, preto úzko spolupracujeme so sieťou komerčných bánk.

 

 

Mnohí klienti pred kúpou nehnuteľnosti zvažujú možnosti jej financovania. Jednou z možností je hypotekárny úver. Keďže hypotekárny úver je dlhodobou záležitosťou, preto je nevyhnutné venovať zvýšenú pozornosť výberu banky, prostredníctvom ktorej sa daná nehnuteľnosť bude financovať.

 

Parametre faktorov, ktoré ovplyvňujú výšku mesačných splátok a celkových podmienok hypoték a úverov sa neustále menia. Nie každý klient má toľko času, aby navštívil všetky finančné inštitúcie a informoval sa o podmienkach úveru. Práve z tohto dôvodu máme pre Vás pripravené služby našich nezávislých hypotekárnych špecialistov, ktorí Vás prevedú všetkými úskaliami úverového obchodu. Ich služby sú pre našich klientov v plnej miere BEZPLATNÉ.

 

Bezplatne Vám zabezpečíme ponuky financovania zo všetkých bánk a odporučíme Vám najvýhodnejší model financovania vašich potrieb.


Ak hľadáte pomoc a poradenstvo v oblasti hypoték, neváhajte nás kontaktovať. 

 

Spolupracujúce komerčné banky a pobočky zahraničných bánk na Slovensku:

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)