Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

 

Realitná kancelária VIP Reality Vám prináša možnosť najvýhodnejšieho financovania kúpy Vašej nehnuteľnosti. Našim cieľom je nielen zabezpečiť nehnuteľnosť pre klienta, ale aj jej efektívne financovanie, preto úzko spolupracujeme so sieťou komerčných bánk.

 

 

Mnohí klienti pred kúpou nehnuteľnosti zvažujú možnosti jej financovania. Jednou z možností je hypotekárny úver. Keďže hypotekárny úver je dlhodobou záležitosťou, preto je nevyhnutné venovať zvýšenú pozornosť výberu banky, prostredníctvom ktorej sa daná nehnuteľnosť bude financovať.

 

Parametre faktorov, ktoré ovplyvňujú výšku mesačných splátok a celkových podmienok hypoték a úverov sa neustále menia. Nie každý klient má toľko času, aby navštívil všetky finančné inštitúcie a informoval sa o podmienkach úveru. Práve z tohto dôvodu máme pre Vás pripravené služby našich nezávislých hypotekárnych špecialistov, ktorí Vás prevedú všetkými úskaliami úverového obchodu. Ich služby sú pre našich klientov v plnej miere BEZPLATNÉ.

 

Bezplatne Vám zabezpečíme ponuky financovania zo všetkých bánk a odporučíme Vám najvýhodnejší model financovania vašich potrieb.


Ak hľadáte pomoc a poradenstvo v oblasti hypoték, neváhajte nás kontaktovať. 

 

Spolupracujúce komerčné banky a pobočky zahraničných bánk na Slovensku:

Vip Reality