Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Vážení klienti,

 

vitajte na stránkach realitnej kancelárie VIP Reality.

 

 

Kúpa alebo predaj  nehnuteľnosti patrí v živote človeka medzi významné životné udalosti a neraz je spojená s pocitmi obáv a neistoty. Preto sa snažíme našim klientom pomôcť zorientovať sa v problematike realitného trhu. Usilujeme sa o to, aby bol proces kúpy a predaja nehnuteľnosti príjemnou skúsenosťou pre všetky zúčastnené strany. Nemenej dôležitou je aj potreba dostatočnej úpravy vzťahov medzi stranami pri prenájme nehnuteľností, s ktorou máme dlhoročné skúsenosti a radi sa o ne podelíme. 

 

VIP REALITY je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca realitná spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností s komplexným riešením pre Vás a Vašu nehnuteľnosť.

 

Naša spoločnosť predstavuje ideálne riešenie pri hľadaní Vašej novej nehnuteľnosti. Individuálnym, transparentným a flexibilným prístupom zabezpečujeme pre svojich klientov vysoko profesionálny servis a poradenstvo v oblasti realít, vrátane komplexného právneho servisu.

 

Našim cieľom je poskytnúť klientovi prvotriedny servis. Našou prioritou nie je množstvo zrealizovaných obchodov, množstvo inzerovaných ponúk, počet maklérov  ale spokojnosť klientov. Naša práca je o ľuďoch, ich potrebách a snoch.

 

 

SPOLU DOKÁŽEME VIAC!

 

 

Kolektív realitnej kancelárie VIP Reality

Vip Reality