Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Vip Reality

Vážení klienti,

 

vitajte na stránkach realitnej kancelárie VIP Reality.

 

 

Kúpa alebo predaj  nehnuteľnosti patrí v živote človeka medzi významné životné udalosti a neraz je spojená s pocitmi obáv a neistoty. Preto sa snažíme našim klientom pomôcť zorientovať sa v problematike realitného trhu. Usilujeme sa o to, aby bol proces kúpy a predaja nehnuteľnosti príjemnou skúsenosťou pre všetky zúčastnené strany. Nemenej dôležitou je aj potreba dostatočnej úpravy vzťahov medzi stranami pri prenájme nehnuteľností, s ktorou máme dlhoročné skúsenosti a radi sa o ne podelíme. 

 

VIP REALITY je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca realitná spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností s komplexným riešením pre Vás a Vašu nehnuteľnosť.

 

Naša spoločnosť predstavuje ideálne riešenie pri hľadaní Vašej novej nehnuteľnosti. Individuálnym, transparentným a flexibilným prístupom zabezpečujeme pre svojich klientov vysoko profesionálny servis a poradenstvo v oblasti realít, vrátane komplexného právneho servisu.

 

Našim cieľom je poskytnúť klientovi prvotriedny servis. Našou prioritou nie je množstvo zrealizovaných obchodov, množstvo inzerovaných ponúk, počet maklérov  ale spokojnosť klientov. Naša práca je o ľuďoch, ich potrebách a snoch.

 

 

SPOLU DOKÁŽEME VIAC!

 

 

Kolektív realitnej kancelárie VIP Reality

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)