Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Vip Reality

SLUŽBA REALITNÉHO MAKLÉRA

 

1. Náber nehnuteľnosti: fotografovanie ,vypísanie klientskej karty (karty potrieb), stanovanie optimálnej predajnej ceny,stanovenie výšky provízie pre makléra a jej prípadné argumentačné zdôvodnenie (cena práce, náklady na dopravu, administratívne poplatky atď), stanovenie a vysvetlenie podmienok spolupráce, formy a frekvencie komunikácie,podpis Dohody o sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti


2. Marketing-zaradenie nehnuteľnosti do našej databázy,inzerovanie na realitných serveroch,inzercia v printových a iných médiách,reklamné pútače, umiestňovanie bannerov, obhliadky nehnuteľnosti (spätná väzba)


3. Vaša nehnuteľnosť ako preferencia kupujúceho (priebeh obchodného prípadu), príprava a zabezpečenie potrebnej dokumentácie, vysvetlenie celého postupu prevodu vlastníctva nehnuteľnosti a stanovenie podmienok obchodu, vypracovanie rezervačnej zmluvy a jej podpis (Dohoda o zložení blokovacieho depozitu),zaistenie zloženia blokovacieho depozitu (rezervačná záloha) a jeho vkladu do banky, zabezpečenie všetkej potrebnej dokumentácie z Katastra nehnuteľností, MsÚ, obecného úradu, od správcov bytových domov a ďalších inštitúcii podľa konkrétneho prípadu, list vlastníctva, Katastrálny mapa, potvrdenie o veku stavby, zistenie osobných údajov účastníkov obchodu a prípadne ďalších záležitostí potrebných k vypracovaniu Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, prípadne Zmluvy o budúcej zmluve


4. Právna časť-právnikom zabezpečené vypracovanie všetkej zmluvnej dokumentácie ohľadom predaja nehnuteľnosti ,Zmluva o budúcej zmluve, Zmluva o prevode vlastníctva nehnuteľnosti,návrh na vklad do Katastra nehnuteľností,podpis kúpnych zmlúv účastníkmi obchod, úradno-katastrálna časť-notárske overovanie podpisov na kúpnych zmluvách, vloženie kúpnych zmlúv s návrhmi na vklad do podateľne na Katastri nehnuteľností


5. Vaša nehnuteľnosť ako vlastníctvo nového majiteľa, príprava preberacieho protokolu nehnuteľnosti, aktívna asistencia pri         odovzdaní nehnuteľnosti novému majiteľovi, poskytnutie informácii ohľadom prepisu energií a služieb (plynárne, vodárne,           elektrárne, správca bytového domu...)


6. Výber a optimalizácia spôsobu financovania nákupu pozemku alebo nehnuteľnosti s využitím výhodných úverov.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)