Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Vip Reality

Dom na predaj Želiezovce

Cena:
99 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Levice
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:826 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2727
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na predaj silný a zdravý dom v obci Želiezovce.


Dom je pevný, suchý, bez prasklín, hneď obývateľný, s nepoškodenou vonkajšou fasádou, stojí na pozemku 552 m2 a má záhradu 274 m2...  4 x izba,  2 x kúpeľňa,  kuchyňa. 


   Vstúpite do domu a pred sebou máte chodbu, na pravej strane je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, druhé dvere vedú do komory, na ľavej strane je veľká kuchyňa, kde máte peknú kuchynskú linku, plynový sporák aj piecku na drevo a rohovú lavicu. Z kuchyni sa dostanete do veľkej obývačky.  Oproti vchodovým dverám sú schody na poschodie. Na poschodí je chodba, na pravej strane dve izby, oproti kúpeľňa s vaňou a naľavo ešte jedna izba. V každej izbe aj na chodbách sú plynové liatinové radiátory, Na zemi na parketách sú koberce, v kúpeľni dlažba. Okná sú drevené v dobrom stave, vonkajšie žalúzie. Kúrenie je plynové aj tuhým palivom, voda obecná, na dvore je aj studňa, odpad 8 kub. žumpa, kanalizácia - prípojka pred domom. Dom bol do nedávna obývaný, je stále vykurovaný, udržiavaný , kúpou ihneď voľný. V cene je aj kompletné zariadenie domu. Vo vedľajšom vchode je komora, kde vedú schody do pivnice. Vedľa komory sa nachádza garáž. Na zadnom dvore je veľký sklad a drevenica na drevo. Na záhrade je vinič a ovocné stromy.


Pri dome je ihrisko, za rohom škôlka, pár krokov od domu potraviny Coop Jednota, benzínka Slovnaft a asi 400 metrov rieka Hron kde je cyklotrasa.


V cene sú zahrnuté všetky naše služby, právnik, rezervačné a kúpne zmluvy, notár, návrh na vklad, vklad na kataster, katastrálne poplatky. Pomôžeme vám aj s úverom a prepisom energii... Vybavíme v cene aj vypratanie nábytku v dome.


V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226

Maklér:

makler
Maklér:Tatiana Fibiová
Telefón:0903319226
E-mail:fibiova.vipreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)