Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Vip Reality

Dom na predaj - 5 izbový

Cena:
41 500,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Levice
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:1145 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2712
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívny dom na predaj 5 izbový v obci Keť, okres Levice. Odporúčam vidieť!


Na cene sa dá ešte dohodnúť.


Veľkou výhodou je že pozemok má prístupovú cestu a bránu z oboch strán, čo je možnosť rozdeliť pozemok na dve časti a jednu časť predať - čo vám vráti polovicu kúpnej ceny,  alebo prenajímať, alebo využiť dom na dvojgeneračné bývanie. 


Ďalšia výhoda je že pozemok je široký 25 m.


   Prednými a bočnými dverami vojdete do svetlej presklenej vstupnej chodby. Napravo je prvá izba, z ktorej prejdete do druhej izby. Naľavo z chodby je tretia hlavná izba v ktorej je piecka. V hlavnej izbe napravo je kúpeľňa s vaňou a umývadlom, do tejto kúpeľne sa dostanete aj z druhej izby. Naľavo z hlavnej izby prejdete do komory, poprípade môže slúžiť ako šatník, z ktorej je vchod do veľkej obývačky, v ktorej sú krásne starožitné vnútorné okenice. Z obývačky prejdete do kuchyne. Z kuchyne naľavo je východ von na gánok a napravo je piata izba. V kuchyni je pec na drevo na varenie, starší dres aj umývadlo. 


Dom je v pôvodnom stave, dlho v ňom nikto nebýva. Pozemok má 1 145 m2, tak 25 m široký, vzadu sa ešte rozširuje. Je napojený na elektriku a vodu zo studne, obecná voda a plyn pred pozemkom. Kúrilo sa drevom, odpad trativod - treba dorobiť toaletu vo vnútri. Strecha je sedlová, škridla, v dobrom stave, materiál domu predná časť tehla, zadná časť miešaná pálená a nepálená tehla. V zadnej časti domu je sklad na náradie, šopa, oproti drevárničky na drevo na kúrenie. Dobrá dedina a slušný susedia.


V cene sú zahrnuté všetky naše služby, právnik, rezervačné a kúpne zmluvy, notár, návrh na vklad, vklad na kataster, katastrálne poplatky. Pomôžeme vám aj s úverom a prepisom energii... Vybavíme v cene aj vypratanie domu.


V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226

Maklér:

makler
Maklér:Tatiana Fibiová
Telefón:0903319226
E-mail:fibiova.vipreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)