Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Vip Reality

... Veľkosklad na predaj.

Cena:
730 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Levice
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:16184 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2558
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

   DOHODA NA CENE ISTÁ !


Exkluzívne ponúkame na predaj veľkosklad, ktorý má 6 kvalitných chladiacich boxov, obec Zalaba. 


Hlavná časť veľkoskladu má vstupné dvere a rampu do veľkej haly, samostatná časť tvorí 6 kvalitných širokých chladiacich boxov. Nad nimi na poschodí je srdce haly, je to strojovňa boxov. Na druhej strane na poschodí sú dve kancelárie, s toho jedna veľká so zasadačkou. Samostatný vchod pre zamestnancov priamo do šatne, vedľa sú sociálne priestory, toaleta a sprcha zvlášť pre ženy a zvlášť pre mužov. Ďalšiu časť veľkoskladu tvorí vonkajšia časť s prístreškom a vonkajším zastrešených skladom a zadná veľká hala so samostatných vchodom a rampou. Na ľavej strane veľkoskladu sú samostatné dvere do skladu plného regálov na uskladnenie chemikálii, alebo pracovného oblečenia.


Veľkosklad má nosnú oceľovú konštrukciu, 1928 m2. Pozemok má 14 260 m2, kde sa nachádza veľký priestor na parkovanie osobných áut aj kamiónov....Veľkou výhodou je súkromný transformátor priamo na pozemku, vlastná studňa a čistička na bio odpad. Elektrické kúrenie... Veľkosklad môže slúžiť na uskladnenie ovocia, zeleniny, potravín alebo surovín, ktoré vyžadujú kontrolovaný a riadený teplotný režim. K dispozícii znalecký posudok. 


Veľkosklad sa nachádza hneď pri hlavnej ceste iba 10 kilometrov od Želiezoviec... ...Výborná investičná príležitosť! ...


   V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226
Maklér:

makler
Maklér:Tatiana Fibiová
Telefón:0903319226
E-mail:fibiova.vipreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)