Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

4izb. DOM SNOV za cenu bytu

Cena:
120 000,00 €
Kraj:Košický kraj
Okres:Michalovce
Obec:Michalovce
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:0
Úžitková plocha:95 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:1684
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Plánujete stavať vlastný dom či sťahovať sa z bytu?


Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický drevovom alebo štandardný murovaný rodinný dom.


   

Keďže   štandardný dom poznáte a pri jeho výstavbe vieme zastrešiť komplet   stavbu na kľúč cez našich partnerov, ktorí už dlhodobo pôsobia v sfére   stavebníctva, tak isto Vám ponúkame aj čiastočné práce - hrubá stavba,   či dokončovacie práce.


Tiež Vám chceme predstaviť nízkoenergetický DREVODOM:

Drevodomy   predbehli výstavbu štandardných murovaných domov a v dnešnej dobe   prinášajú istotu, že pri dobre spracovanej projektovej dokumentácii,   logistike a organizácie, je možné už do 5 mesiacov od začatia výstavby   bývať vo vlastnom.


Určite oceníte kvalitu,  individuálny či  flexibilný prístup, príjemné teploty v zime či v lete a  to za nízke  mesačné náklady od 60 až 100,- eur mesačne vďaka fyzikálnym   vlastnostiam použitých materiálov a skladby, keďže od 1.1.2021 musia  byť  všetky stavby na bývanie navrhnuté v energetickej triede A0, čo  vytvára  väčší tlak na stavbárov a výrobcov tepelne izolačných  materiálov.


Stručná technická špecifikácia drevodomu:

Obvodové   a vnútorné steny: Fasádna ušľachtilá omietka, drevovláknitá doska,   rámová konštrukcia KWH, minerálna vlna, nosný drevený hranol, OSB  doska,  rosť - inštalačná rovina + tepelná izolácia, interiérový  sadrokartón a  maľovka.

Stropy: sadrokartónové podhľadové konštrukcie, prípadne napínané stropy za príplatok.

Strecha:   Certifikovaná väzníková konštrukcia z konštrukčného dreva C24, Fúkaná   izolácia (vlákno), skladba strešného plášťa podľa výberu. Typ strechy   podľa výberu a projektu:  pultová, zelená, sedlová či valbová.


 Výhody   oproti murovanej stavbe: ľahšie sa dostať do energetickej triedy,  vyšší  pomer úžitkovej a zastavanej plochy, žiadne mokré procesy,  rýchlejšia  výstavba. Keďže sa jedna o drevostavbu tak výstavbu  neovplyvňuje mráz,  či dlhšia nepriaznivosť počasia (okrem montáže  skeletu a strechy  samozrejme)


Ceny domov na kľúč sa pohybujú od  1200,- eur za m2  záleží od náročnosti a použitých materiálov,  vykurovania a pod. Viete sa  dostať aj na "nižšiu sumu za m2", ak si  isté práce viete zabezpečiť  sám, ako sú napr.: základovú dosku,  elektroinštaláciu, či zateplenie.


Každopádne odporúča sa celú výstavbu vložiť do rúk odborníkov, ktorí majú v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti :-)


CENA 4 izbového domu je 120 000 €


Nemáte pozemok? Zavolajte nám a my Vám ho nájdeme.


Čo   si myslíte? Je drahšie bývanie v byte alebo v dome? Aj keby ste mali   zobrať extra úver, kvôli kúpe pozemku, STÁLE SA TO OPLATÍ, ak spočítate   výslednú splátku úveru a mesačných nákladov je bývanie v takomto dome   rovne bývaniu v 4izb. byte.


Ak máte záujem o viac informácií či   rovno si dohodnúť stretnutie s naším obchodným zástupcom volajte a   rezervujte si termín na tel. číslo: 0944 19 19 39.


Domy na  fotkách  a mnoho iných sa práve realizujú a máte možnosť si pozrieť našu  prácu a  práve realizované projekty aj osobne, po absolvovaní prvého  stretnutia s  naším obchodným zástupcom.

Maklér:

makler
Maklér:Reality Online
Telefón:0915385097
E-mail:telefonista-ZVNC-onlinereality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)