Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

                                               Profesionálne sťahovanie s VIP REALITY


Kto sa už aspoň raz v živote sťahoval veľmi dobre vie, že to dokáže byť veľmi stresujúca činnosť, pokiaľ sa nesťahujem z internátu k rodičom. :-)
Kedže začínate novú etapu svojho života, určite nechcete aby ste na deň sťahovania, spomínali ako na nočnú moru, kvôli tomu, že ste si niečo zlé naplánovali či nesprávne pripravili. Preto ako zorganizovať auto, skúsených ľudí, balenia a demontáž nábytkov a pod. Vám pomôžeme zorganizovať práve my.

Pre predávajúcich máme podľa nevýhradného či výhradného zastupenia pri predaji nachystanú zľavu od 50,- až do 100,- eur.
Každý jeden kupujúci získava automatickú zľavu od 30 až do 50,- eur.
ODPORÚČAME TAKÝTO POSTUP:


Urobte si podrobný plán

A to pekne dopredu napísané na papieri. Nehovoríme len o hnuteľnom majetku. Radšej sa do toho pustite s dostatočným časovým predstihom, ideálne pár dni dopredu. Začnite tým, že pripravíte a spakujete také veci, ktoré bežne nepoužívate. Teda tie, ktoré sú skôr „skladovou položkou“ vo vašej domácnosti a zvyčajne celý rok čakajú kedy a či vôbec ich oprášite a opäť použijete. Osvedčenou metódou sú špeciálne balenia či škatule, ktoré Vám náš profesionálny tím donesie včas pred balením a tým si isté veci môžete pekne potriediť. A riadne označte, aby ste mali pri sťahovaní pokiaľ možno čo najspoľahlivejší prehľad, v ktorých sa čo skrýva.


Dajte sa včas „pripojiť“

V tejto fáze je vhodné kontaktovať aj telekomunikačných a káblových operátorov, či vášho internetového providera, aby vás „pripojili“. Technici väčšiny firiem bývajú slušne vyťažení. Samozrejme, treba myslieť aj na odpojenie či zrušenie týchto služieb v starom bydlisku s čím Vám radi pomôžu naši makléri.


Nepodceňte nahlásenie zmeny adresy

Dôkladne si spíšte a naplánujte, kde všade budete musieť nahlásiť zmenu adresy. Hlavne úrady, ale aj firmy, či banky ktoré vám zasielajú domov účty. Existuje aj služba doposielania zásielok zo starej adresy na novú.


Keď sa čas kráti…

Teraz sú na rade veci, bez ktorých dokážete pár hodín prežiť. Od väčšiny riadov v kuchyni až po podstatnú časť vášho šatníka. A znova tá istá praktická rada – pakujte všetko do škatúľ, ktoré si dobre označíte. Špeciálne a dostatočne výrazne označte boxy s krehkými vecami, aby bolo nielen vám, ale aj naším šťahovákom jasné, že s nimi musia manipulovať opatrne a uložiť ich rozumne do vozidla tak, aby boli v bezpečí. Na vystuženie nemusíte hneď zháňať polystyrén – niekedy dobre poslúžia staré noviny, ale napríklad aj uteráky, plachty či deky. Na záver, čiže tak deň až dva pred sťahovaním, zbaľte všetko ostatné. S výnimkou osobných vecí, liekov alebo iných nevyhnutností, ktoré musíte mať stále pri sebe.


A už je to tu!

Je dobré, že ste sa rozhodli pre platenú pomoc profesionálnej sťahovacej firmy. Ale, samozrejme, pokiaľ máte rozvetvenú rodinu s ochotnými členmi, radi Vám pomôžeme aspoň s autom na sťahovanie dodávky či nákladiak, môžete rátať s našou pomocou“. Bez ohľadu na to, aký variant ste zvolili, dôležité je pri samotnom sťahovaní koordinovať celé presúvanie, nakladanie, vykladanie a ukladanie. Lebo len vy sami najlepšie viete, čo kde máte uložené, na čo treba dávať pozor, prípadne, čo budete v novom byte alebo dome potrebovať vyložiť ako prvé. Ak ste si na prípravu vyhradili dostatočne dlhý čas a všetko máte prehľadne pobalené, takáto organizácia už pre vás bude hračkou. Samotný deň D prebehne bez výraznejších stresov a znateľne sa všetko vďaka našemu tímu urýchli. A o to skôr si budete môcť konečne vydýchnuť. A začať bývať v novom.

Vip Reality