Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

Vianočná akcia !!!Na predaj 9 Rezidenčné novostavby vo Vranove nad Topľou - obec Soľ.

Cena:
169 990,00 €
Kraj:Prešovský kraj
Okres:Vranov nad Topľou
Obec:Soľ
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:102 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2709
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 3 dokončené 4 izbové exkluzívne rodinné bungalovy - novostavba  plus ďalšie 6 rodinné bungalovy, ktoré sú v stave výstavby . Ku všetkým týmto novostavbám  vedie vlastná súkromnú ulicu na ktorej je položená zámková dlažba. Majú samostatný súkromný vstup s vlastnou bránou a veľkým murovaným oplotením. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC , technickej miestnosti , osobitné WC,  troch spální plus veľká obývacia miestnosť s kuchyňou, komorou a výstupom na terasu .Dom je postavený z porobetonových tvárnic a zateplený 150 mm hrubým polystyrénom s fasádou . Strecha je pokrytá betónovou škrídľou na ktorej sú umiestnené hromozvody. V dome sú nové plastové 3 blanové okná , bezpečnostné dvere, sadrové omietky , znížené stropy, fúkaná izolácia pod strechou, nové elektrické rozvody. V obývacej miestnosti sa nachádza komín s predprípravou na kozub.  Dom je napojený na všetky inžinierske siete - obecná voda , obecná kanalizácia plus elektrické vedenie. V dome sa nachádza elektrický kotol a tepelné čerpadlo so zásobníkom na 250 litrov , ktoré slúži na ohrev vody . V celom dome je podlahové vykurovanie . Pozemky pod rodinnými domami - č.1 - 553 m2 , č.2 - 381 m2 ,č.3 - 380m2 Cena domu č.1 - 184.999 eur.                                    Cena domu č.2 - 174.999 eur.                                  Cena domu č.3 - 179.999 eur .         


V prípade záujmu ma kontaktujte na telefónnom čísle 0951 246 033.                    

Maklér:

makler
Maklér:Vladimír Ščepanik
Telefón:0951246033
E-mail:scepanikvladimir-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)