Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Pozemok pre investičný zámer odvážlivca aj s BONUSOM ako je 2x starší RD

Cena:
1,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Nové Zámky
Obec:Černík
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:0 m2
 
ID inzerátu:2487
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

U nás na  predaj väčší pozemok  s 2 samostatnými rodinnými domami, ktoré sú v pôvodnom stave . V roku 2015 prebehla čiastočná rekonštrukcia. Avšak garáž na pozemku je určená na búranie- povolenie majiteľia riešia na obecnom úrade.  V súčastnosti zadný väčší dom vyžaduje rozsiahlu rekonštrukciu. Všetky inžinierske siete sú k dispozícii na pozemku aj v domoch.


Pozemok je v súkromnom vlastníctve a skladá sa zo 4 parciel:   1.  71 m2 zastavaná plocha- predný domček- chalúpka,

  2. 127m2 zastavané plochy a nádvoria - zadný dom cca z roku 1970 

  3. 1206 m2 intravlán - zastavané plochy  a nádvoria - pôvodný zámer majiteľov bola investičná výstavba  , ku ktorej už vlastnia aj hotový projekt a majú kladné vyjadrenie zo stavebného úradu obce. 

  4. 484 m2 - záhrada K dispozícii je aj znalecký posudok,avšak hypotekárny úver je možný len po dohode z bankou jedného z vlastníkov pri zložení zábezpeky z ceny nehnuteľnosti v hotovosti  ako notárska úschova do reálneho ukončenia predaja a uhradenie celej kúpnej ceny. Radi Vám poskytneme kompletné vybavenie úveru k financovaniu. Majitelia majú k tomu už v cene aj všetky právne  podklady a zmluvy a pristupujú k predaju seriózne. V cene aj projekty a servis ohľadne inžinieringu až po možnosť realizácie stavby (projekt na 3 nové domy na pozemku ) po dohode , vrátane všetkých povolení.  Viac info pri obhliadke.


Obec Černík sa nachádza v okrese Nové Zámky, patrí do kraja Nitrianskeho (Nitra -20 km). Susedí s obcami Mojzesovo, Vinodol, Komjatice, Maňa, Kmeťovo, Michal nad Žitavou. Obec leží na ľavom toku rieky Nitry, po pravej strane lemovaná lesmi o výmere 315 ha. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce - všetko je  peši 5-10 min - zdravotné stredisko , základná škola s MŠ,obecný úrad, pošta ,obchod ,park, kostol aj pizzeria. Most cez rieku Nitru bol zrekonštruovaný v roku 2000. Do katastra obce patrí aj rybník a časť štrkoviska. Tieto plochy sú využívané rybármi na rybolov i na rekreačné prechádzky rodín z obce.


Býva tu kopa skvelých ľudí a už aj veľa mladých rodín (rodinná výstavba prebieha stále a pozemky sa míňajú ) , ktorí sa potešia, ak sa rozhodnete zapadnúť do ich komunity.


Preto vám odporúčam poponáhľať sa a dohodnúť si obhliadku.  Zavolajte nám kedykoľvek.  ????


Ak budete rozhodnutí spraviť ďalší krok, prípadne sa niečo spýtať, tak nás neváhajte kontaktovať. S majiteľmi máme dobrý vzťah a túto kompetenciu zverili plne len do našich rúk . Cena dohodou.

Maklér:

makler
Maklér:VIP REALITY NITRA
Telefón:0910366886
E-mail:realityvipnitra-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)