Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

Pozemok pre chalúpku,či rodinný domček na vidieku

Cena:
1,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Ipeľský Sokolec
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:0 m2
 
ID inzerátu:2485
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na pozemku  dávno domček stál, no žiaľ z neho sa už nič nezachovalo,len podorys a tým možná vystavba nového menšieho domčeka,alebo víkendovej chalúpky pre Vás . Pozemok je v súkromnom vlastníctve a intraviláne obce Ipeľský Sokolec . Celý pozemok sa skladá z 3 parciel, kde jedna je dom ( 265 m2), druhá záhradka ( 99 m2) a jedna najmenšia časť  76 m2) len trávnatá plocha- využitie rôzne . Výstavba je už na Vás - domček modrný,alebo tradičná chalupa? Preto bude vhodný pre ľudí v zrelom veku, ktorí chcú svoj čas tráviť na mieste, kde sa môžu poctivo realizovať na záhrade. Tiež je vhodný aj pre mladú rodinku, ktorá chce utiecť pred ruchom mesta a v novopostavenom domčeku sa odreagovať večernou grilovačkou, opekaním,či varením gulášu . Alebo aj odvážnych jednotlivcov, ktorí si povedia, že chcú svoj voľný čas zasvetiť chalupárčeniu a všetkému, čo k tomu patrí. V susedstve už jedna hotová chalúpka stojí a majiteľia sú pripravení ju kľudne dať aj do prenájmu ( samostatný objekt na zvlásť parcele). 


Obec Ipeľský Sokolec sa nachádza na juhu Slovenska V Nitrianskom kraji, v okrese Levice, na pravej strane rieky Ipeľ. Rieka tvorí hranicu medzi Slovenskou republikou a Maďarskom.  Najbližšie mestá: Šahy vzdialené 23 km, Levice 31 km, Želiezovce 18 km.


Všetci vieme,že dostupnosť pozemkov je v dnešnej dobe veľmi žalostná. Preto vám odporúčam poponáhľať sa a dohodnúť si obhliadku.  Zavolajte nám
kedykoľvek.  ????


Ak budete rozhodnutí spraviť ďalší krok, prípadne sa niečo spýtať, tak nás neváhajte kontaktovať. S majiteľmi pozemku  aj chalúpky máme dobrý vzťah a túto kompetenciu zverili plne len do našich rúk . Cena dohodou.

Maklér:

makler
Maklér:VIP REALITY NITRA
Telefón:0910366886
E-mail:realityvipnitra-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)