Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Dom nielen na voľné víkendy - Trenčín -musíte ho zažiť a vidieť

Cena:
157 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:581 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2484
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Prečo víkendy- majiteľka veľmi túži po ruchu ( nie však priveľkom) v hlavnom meste. Preto uvíta aj výmenu za byt v Ba - časť ako Rača, Dúbravka alebo iné tichšie miesto. Predsa len majiteľka vyrastala v  malebnej časti Trenčína .Majiteľka predáva síce  časť svojej minulosti,ale chce začať písať svoju budúcnosť . Dýcha tu vidiek a to už len na skok do centra mesta s plnou občianskou vybavenosťou .


Preto ak rozmýšľate nad tým, ako si Vaše detváky  môžu pobehať pomedzi stromy a hrať na dvore futbal či schovávačku a manželka sa poprotom môže venovať svojej vášni - záhradke. Máme tu aj pozemok , so štedrými  581 m2.  A vy si kľudne pozvite priateľov či kolegov na návštevu vášho nielen  "víkendového sídla” a pochválite sa  nejakou tradičnou domácou pálenkou možno už z Vašej budúcej  úrody.  Ak poviete 3x áno ,tak táto ponuka je šitá Vám na mieru a  už tomu chýba len jediná vec, a tou  je váš jedinečný príbeh, ktorý svojimi zážitkami a poctivou prácou zapíšete do základov tohto domu. Okrem štandartných inžinierskych sieti  ( tým je obytný okamžite)  je k dispozícii aj vlastná studňa na pozemku a garáž .


Zatiaľ je všetko v pôvodnom neprerobenom stave. Uvítate z domu  krásny výhľad na Trenčiansky hrad.  Hrad Trenčín musíte vidieť a zažiť!


“Podľa CNN patrí Trenčín medzi najromantickejšie miesta v strednej Európe”V tejto chvíli netreba nič viac, len nám rovno zavolajte a dohodnite si obhliadku. Všetko ostatné bude už len vo vašich rukách a my Vám v tom radi pomôžeme- upraceme,vypraceme aj po dohode zrekonštuujeme. Samozrejmosťou je právny servis.


 

Maklér:

makler
Maklér:VIP REALITY NITRA
Telefón:0910366886
E-mail:realityvipnitra-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)