Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

predaj pozemku Vlčany s BONUSOM pre milovníkov vidieka

Cena:
37 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Šaľa
Obec:Vlčany
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:0 m2
 
ID inzerátu:2482
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Zrealizujete svoj zámer o vlastnom bývaní na tomto krásnom pozemku v obci Vlčany len 15 km od Šale (smer Bratislava) alebo 15 km od Kolárova (smer Komárno)  Na predaj pekný rovinatý pozemok o rozlohe 659 m², zapísaný v intraviláne obce (určený na stavbu rodinného domu), ktorý má priam ideálnu šírku 15,5 m a dĺžku až 42,5 m . Pozemok má všetky potrebné inžinierske siete (voda,plyn ,elektrika, kanalizácia). Na pozemku sa ešte ako pre niekoho BONUS -nachádza starý sedliacky dom z cca roku 1900, ktorý je ( nie však nevyhnutné)potrebné zbúrať, ak chcete vlastný nový domček.Alebo sa nebráni ani v kompletnej síce náročnejšej  rekonštrukcii,ale výsledkom bude  Váš vlastný domček s nádychom vidieka v krásnom prostredí, keďže obec Vlčany leží v centrálnej časti Podunajskej nížiny na nive Váhu. Územie má typický nížinný reliéf s množstvo mŕtvych ramien(foto 1). Raritou je závesná kompa na rieke Váh vo Vlčanoch- ktorá v minulosti prepravila denne 300 automobilov a výrazne skrati cestu z Vlčian do Palárikova, Selíc či Nových Zámkov. Využívajú ju osobné a nákladné autá, traktory, kombajny, motorky i ľudia nielen z Vlčian a je bezplatná.

Výhodou tohto pozemku je teda nielen lokalita,ústretoví a milí susedia , ale aj blízkosť centra a super cena za pozemok vrátane domu.

V obci je kompletná občianska vybavenosť. 


S pomocou akoukoľvek- vypratanie, búranie ,výstavba, projekt a pod. Vám po dohode tiež radi pomôžeme, prosto všetko nechávate v našich rukách a vy sa  finálne iba presťahujete . 

Maklér:

makler
Maklér:VIP REALITY NITRA
Telefón:0910366886
E-mail:realityvipnitra-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)