Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

rodinný dom Zvolen vhodný na ponikanie

Cena:
239 900,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Zvolen
Obec:Zvolen
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:55 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2454
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VIP reality Vám ponúkajú  na predaj lukratívny dom v historickom centre mesta Zvolen. 2 minúty chôdze od pešej zóny. Predmetom predaja je tá časť rodinného domu s nadstavbou. Dom sa nachádza v pamiatkovej zóne, vykonaná úplná rekonštrukcia, vzhľadom k výbornej polohe má multifunkčné využitie, vhodný ako prízemie na prevádzku, alebo reprezentatívne kancelárske priestory, alebo na bývanie. V minulosti prízemie domu slúžilo ako galantéria.  Má 3 podlažia, dokopy 159m2 podlahovej plochy. Nová medená sedlová strecha s veluxami, nové bezpečnostné a protipožiarne dvere, protipožiarne interiérové dvere, bezpečnostné trojkomorové okná, 2 kúpeľne z toho v jednej sa nachádza umývadlo, wc geberit, sprchový kút, v druhej umývadlo a wc geberit. Prvé podlažie má 40m2, stropné ozvučenie Bower and Wilkins, bez priečok, druhé podlažie má 60m2 bez priečok a tretie podlažie podkrovné má 60m2 kde sa nachádzajú: sprcha, 2x wc, umývadlá, sprchový kút, mini kuchynka. V budove je zavedený optický internet, klíma, podlahové kúrenie eps, alarm, internetové rozvody kabelážou kategórie 7, zvukové rozvody, kamerový systém. Budova kompletne zrekonštruovaná 1 podlažie v 2006 a 2 a 3 podlažie je postavené ako novostavba, v podlahe je 20cm nobasil, aj v stropoch, na 3 podlaží je 35cm nobasil, všetky podlahy sú železobetónové, voda je vedená hliníkplastom rehau, medené rozvody, 5 vodičový systém s prúdovými chráničmi 230V/400V. Použité sú najkvalitnejšie materiály, nízke prevádzkové náklady. Dom má krásne nové dubové schody.


Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.


Cena 239.900 eur

Maklér:

makler
Maklér:Eva Žiarská
Telefón:0905074430
E-mail:zh-ZVNC-vip-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)