Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

Predaj pekne udržiavanej záhrady s chatkou

Cena:
38 000,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Turčianske Teplice
Obec:Háj
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:0 m2
 
ID inzerátu:2321
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pekne udržiavanú záhradu s chatkou a výhľadom na mesto v lokalite Háj - západ. Záhradná parcela je o výmere 496 m2 na spoločnom pozemku. Na pozemku je postavená záhradná chatka o výmere 26 m2. Spodnú časť tvorí pivnica, vrchnú časť tvorí veľká izba s krbom a vedľa pristavená kuchynka. Nad izbou je polovičné podkrovie, ktoré sa dá využiť na spanie alebo ako ukladací priestor. Záhrada je pekne udržiavaná, sú tam ovocné stromy, skalka, menšia hriadka na zeleninu, skleník o veľkosti 2,5 x 4 m. Pri chatke je postavený pekný altánok. Na záhrade je privedený vodovod na úžitkovú vodu. Cena je daná s možnou dohodou. OPRAVA....jedná sa o chatku s rozlohou cca 26 m2 a záhradou 496 m2.


CENA: 38 000,- EUR


V prípade záujmu kontaktujte prosím na telefónnom čísle: 0903033799Zabezpečte si aj Vy propagáciu cez ONLINE REALITY aby vedel o Vašej nehnuteľností každý v okolí.Taktiež aj iné služby ako sú vyhotovenie zmlúv či právny servis za bezkonkurenčné ceny.

Maklér:

makler
Maklér:ONLINE REALITY
Telefón:0951255233
E-mail:asistent-ZVNC-onlinereality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)