Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Vip Reality

Dva rodinné domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena:
299 000,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Liptovský Mikuláš
Obec:Liptovský Mikuláš
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:756 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2329
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne iba u nás. Na predaj sú dva rodinné domy s možnosťou využitia ako penzión v širšom centra mesta Liptovský Mikuláš. Ponuka obsahuje dve nehnuteľnosti. Prvý dom je aktuálne vhodný pre 10 hostí a samostatný podkrovný dom je pre majiteľa. Nehnuteľností sú napojené na všetky inžinierske siete, k domom patrí oddychová záhrada s grilom, dreváreň, vlastná studňa. 


Dispozícia apartmánový dom 1.PP - technické miestnosti, kotolňa, kuchyňa, WC - 45,5 m2 2.NP - apartmán 1 - kuchyňa, dve izby, WC, kúpeľňa - 45,5 m2 3. NP - apartmán 2 - kuchyňa, dve izby, WC, kúpeľňa - 45,5 m2 4. Podkrovie - aktuálne nevyužité Kúrenie ústredné, plynový kotol, plynové sporáky. 


Dispozícia podkrovný dom 1.NP - vstup, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa s WC - 54 m2 Podkrovie - spálňa, WC, sprcha, kuch. kút, balkón - 38,5 m2 Kúrenie podlahové, sporáky elektrické. 


Parkovanie pre min. 4 autá je na pozemku, prístup na pozemok je z dvoch strán. Na dome sú slnečné kolektory pre TÚV. Rekonštrukcia bola uskutočnená v rokoch 2008-2011. Nehnuteľnosť má ideálne polohu pre využitie v turistickom ruchu, ktorým je Liptovský Mikuláš známy celoročne (Lyžiarske stredisko Jasná, aquapark Tatralandia, Liptovská Mara)

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Dalimír Kaščák
Telefón:+421905711093
E-mail:dalo-ZVNC-tatranet.eu

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)