Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Odstúpime BISTRO vo ZVOLENE

Cena:
1,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Zvolen
Obec:Zvolen
Kategória:Hotely a reštaurácie
Druh:reštaurácia
  
Stav objektu:pôvodný stav
Vek objektu:0
Úžitková plocha:200 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2251
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Túžite podnikať s niečím čo dáva zmysel? Baví ťa gastro a iný pohľad naň? Vnímaš, že stravovacie návyky sa menia a vidíš v tom príležitosť? Ak si povedal/la len raz NIE už ani nečítaj ďalej a uži si čo dnešný deň ponúka. Ak si povedal/la ÁNO, to je presne čo hľadám.....ďalšie riadky budú pre Teba. Sme rodinné Bistro. Varíme hlavne vegánske a vegetariánske dobroty z lokálnych a slovenských surovín. V menšom zastúpení nájdeš u nás aj mäsko a to len preto, že rešpektujeme všetky stravovacie návyky. Naše recepty sú prispôsobené slovenským chuťovým pohárikom. Čiže len šalát s klíčkami u nás nenájdeš. Stravovacie návyky sa menia. Či už z presvedčenia alebo z dôvodu alergie či intolerancie. Ľudia vnímajú, že po našom jedle sa cítia sýto a však dokážu ďalej fungovať a nie len tráviť. Tešia sa, že sa môžu slobodne najesť a nebáť sa, že ich trávenie odstaví.... Priestor Bistra je krásny, s univerzálnou a pohodovou atmosférou. Veľkorysý priestor umožňuje organizáciu rôznych akcií. Nebudem opisovať podrobne priestor. Príď sa sám /sama presvedčiť či ťa osloví a aká bude Tvoja úloha v ňom. Bistro hľadá nového majiteľa s odvahou, láskou k životu a gastronómii. Sme jedna z najlepšie hodnotených reštaurácii v ZV. Kolegovia radi ostanú ak si padnete do oka. Prajný, zodpovedný a spoľahlivý personál je v dnešnej dobe malý poklad... Máš viac otázok? Radi Ti odpovieme :-)


V prípade záujmu kontaktujte prosím na telefónnom čísle:0918244283


Zabezpečte si aj Vy propagáciu cez ONLINE REALITY aby vedel o Vašej nehnuteľností každý v okolí.


Taktiež aj iné služby ako sú vyhotovenie zmlúv či právny servis za bezkonkurenčné ceny.

Maklér:

makler
Maklér:ONLINE REALITY
Telefón:0951255233
E-mail:asistent-ZVNC-onlinereality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)