Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

Ojedinelá ponuka - poctivá stavba 5 izb.RD + samost. 1 izb.byt + veĺkorysý multifukčný priestor využiteľný ako autodieľňa, sklad, garáže zberateľa + 1050m2 v dedine blízko Senca

Cena:
269 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Senec
Ulica:Hlavná
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:1050 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2166
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dvojpodlažný rodinný dom postavený na rovinatom pozemku z klasických materiálov a sedlovou strechou. Prízemie rodinného pozostáva z 2 obytných miestností, kúpeľne s WC, na poschodí sú 3 obytné miestnosti, kúpeľňa s WC.

Súčasťou rodinného domu je prízemný objekt využívaný ako sklad materiálu s garážovou výsuvnou bránou a jednou technickou miestnosťou.

Celý rodinný dom aj s prízemným objektom je podpivničený a tvorí suterén s viacerými miestnosťami. Priestory sú suché, dobre udržiavané.

Vedľa prízemného objektu je samostatná bytová jednotka pozostávajúca z kuchyne, chodby, wc so sprchou a obytnej miestnosti. Časť bytu je podpivničená a slúži ako technická miestnosť.

Pozemok je oplotený, inžinierske siete - obecná voda, elektrika, plyn, septik, studňa. Vykurovanie je plynové ale môže byť aj alternatíva vykurovania krbovými vložkami, komín vystavaný od suterénu. Pozemok cca 22 m x 48 m.

Celý objekt bol precízne postavený, v súčasnosti by náklady na takúto stavbu predstavovali sumu cca 600 tis eur. Stavby sa dajú oddeliť a predávať aj samostatne ale majiteľ preferuje predaj v celku.

Ideálny priestor na bývanie spojené s podnikaním, priestory sa dajú využiť bez ďalších stavebných investícii napr. ako autodielňa, drevovýroba, sklad, prípadne pre zberateľa veteránov ideálny priestor aj na výstavy.

Celá nehnuteľnosť by mohla slúžiť napr. aj ako súkromná materská škôlka so zázemím pre bývanie. Priestor sa dá nadstaviť podľa potrieb kupujúceho.

V prípade potreby predávajúci (stavebník) zabezpečí prioritne všetky potrebné stavebné úpravy podľa želania kupujúceho.

Nehnuteľnosť je okamžite k dispozícii.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Milan Gajdoš
Telefón:+421915291168
E-mail:mgajdos-ZVNC-tatranetreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)