Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Predám mobilný domček Pirovac-Chorvátsko

Cena:
28 000,00 €
Krajina:Chorvátsko
Lokalita:Pirovac
Kategória:Malé objekty, garáže
  
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:A
Parkovanie: Vonk. park. miesto
 
ID inzerátu:2169
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj mobilný domček s terasou v Chorvátsku v Pirovaci ( Kemp Pepe). Mestečko sa nachádza v blízkosti prímorských lokalít ako Šibenik alebo Vodice.
Dom je kompletne vybavený viď. foto. V dome sú 2 spálne, WC, kúpeľňa a kuchyňa. Teplá voda je zabezpečená plynovým prietokovým ohrievačom na PB flašu. Teplé počasie aj počas noci Vám spríjemní klimatizácia. Pri domčeku z boku, sa nachádza vonkajšia sprcha ideálna po návrate z pláži. K domčeku prislúcha odkladací priestor ( bycikel, padlebord...). Parkovanie možné pred domčekom. Pláž je kamienková s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je vzdialená od domčeka max. 100m. Do mesta je to 2 min autom alebo pešo chodníkom popri pláži pri krásnom západe slnka. V meste Pirovac je viacero vynikajúcich reštaurácii s domácimi špecialitami, výborná pekáreň s pizzeriou, práčovňa a potraviny Studenac. Cca 15 km Šibenik, kde je kompletná občianska vybavenosť. Vhodná investičná príležitosť na podnikanie alebo pre rodinu a priateľov.

V cene je propagácia nehnuteľnosti, vyhotovenie zmlúv a právny servis, ktorý zabezpečuje za bezkonkurenčnú cenu ONLINE REALITY.sk

V prípade záujmu kontaktovať na tel. čísle: 0910263256

Maklér:

makler
Maklér:ONLINE REALITY
Telefón:0951255233
E-mail:asistent-ZVNC-onlinereality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)