Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Viacgeneračný rodinný dom s tromi samostatnými bytovými jednotkami v Senci - centrum, pozemok 856 m2, útulná záhrada s dokonalím súkromím, bazén, sauna, zimná záhrada, fitness domček

Cena:
649 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Senec
Ulica:SNP
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:856 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:2131
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj veľmi pekné bývanie - rodinné sídlo pre viacgeneračnú rodinu, ktorá hľadá už zabývanú novostavbu v blízkosti cestra mesta s veľmi príjemnou atmosférou domova. Rodinný dom má možnosti využitia zastavaných priestorov

nielen na bývanie ale aj na podnikateľské účely napr. ako menší rodinný penzión. Priestranný pozemok (cca 15x58 m) má v prednej časti zastavané a parkovacie plochy pre min. 3 vozidlá, v zadnej časti je oddelený priestor záhrady

s dokonalým zázemím pre trávenie voľného času nielen pre deti ale aj dospelých a starších ľudí za každého počasia. Bazén, sauna, altánok, chatka na záhradné náradie, vyvýšené záhony, zimná záhrada, fitness domček

(prípadne herňa aelbo raňajková miestnosť v prípade penziónu) vytvátajú so záhradou veľmi príjemnú pocitovú atmosféru odkiaľ sa nechce odísť s dokonalým súkromím.

Rodinný dom má plynové vykurovanie so samostatným vykurovaním pre každú z troch bytových jednotiek. Dom je postavený z ytongu, je riadne zateplený aj preto sú náklady na vykurovanie resp. na bývanie ako v bežnom 3 izbobom byte, do 300,- eur/ mesiac.

História domu - súčasní majitelia urobili novostavbu priestranného 2 izbového RD z roku 2004 v ktorom bývali rodičia, čím vytvorili druhú 3. izbovú bytvovú jednotku pre bývanie mladej rodinky. V roku 2014 pristavili k RD ďalšiu 4 izbovú bytovú jednotku s rodinným krbom v ktorej dnes bývajú s 3 deťmi.

Všetky jednotky sú trvale obývané, priebežne rekonštruované a udržiavané vo výbornom stave. Pred 2 rokmi vybudovaná zimná záhrada, ktorá je plnohodnotnou izbou vrátane vykurovania, slúži nielen na oddych ale aj ako domček pre domáceho miláčika - psa.

Momentálne je v dokončovacej fáze stavba fitness miestnosti rep. herne s barom. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete. Dom je teplotne vyrovnaný, dve bytové jednotky sú klimatizované.

Názor makléra: Ojedinelá ponuka v centre mesta pre viacgeneračné bývanie. Napriek situovaniu RD na ulici s mestskou premávkou, tiché interierové prostredie vrátane záhradných priestorov. Veľmi príjemná nehnuteľnosť, s atmosférou domova a pohody.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Milan Gajdoš
Telefón:+421915291168
E-mail:mgajdos-ZVNC-tatranetreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)