Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Na predaj polyfunkčný objekt

Cena:
400 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Krupina
Obec:Krupina
Ulica:Bočkayho námestie
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:400 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:Nemá
Parkovanie: Vonk. park. miesto
 
ID inzerátu:2116
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Lukratívna ponuka Polyfunkčného objektu - RD v centre mesta Krupina

Nehnuteľnosť je stavebne rozdelená na obytnú (súkromnú časť) a obchodné priestory. Dispozícia ponúkanej nehnuteľnosti pozostáva s nasledujúcich objektov: rodinný dom, obchodné priestory, veľké podkrovie, altánok so skladovým priestorom, garáž, bazén a parkovacie miesta. V obytnej časti domu sa nachádzajú vstupná chodba, kuchyňa, obývačka, 3x izba, 2x kúpeľňa s WC, schodisko do podkrovia a terasa. Súčasťou je technická miestnosť so samostatným vchodom. Jedna izba s kúpeľňou sa dajú vyčleniť na samostatný jednoizbový byt.

Pozemok s celkovou rozlohou1256 m²je rovinatý – možnosť výstavby napr. ďalšieho samostatného rod.domu.

Rodinný dom svoju dispozíciou vytvára úplné súkromie a komfortné bývanie a svojou polohou vynikajúcu dostupnosť ku všetkým službám a občianskej vybavenosti. Komfort bývania umocňuje pekná záhrada, upravené trávniky, bazén s prekrytím a pohodlné parkovanie. Vstup z dvoch strán bránkou priamo od námestia a bránou od Malého rínku (nám. SNP).

Obchodné priestory so samostatným vstupom z námestia, v ktorých je dlhoročný a spoľahlivý nájomca prináša výhodný bonus do hodnoty tejto nehnuteľnosti.

Ďalší bonusom je podkrovný priestor, ktorý dáva možnosť dodatočného obchodného alebo obytného využitia v priamom centre mesta Krupina.

Nehnuteľnosť je pripojená na vodovod, elektriku, kanalizáciu. Vykurovanie je elektrickým alebo peletkovým kotlom, príprava teplej vody je bojlerom.

Výborná poloha, kvalitná rekonštrukcia, stav novostavby a obchodný bonus tvoria z uvedenej nehnuteľnosti zaujímavú ponuku. Odporúčame obhliadku nehnuteľnosti.
Taktiež nehnuteľnosť je možne prerobiť na 6 bytových jednotiek stavebnou firmou.

CENA: 400 000,- EUR
V cene je propagácia nehnuteľnosti, vyhotovenie zmlúv a právny servis, ktorý zabezpečuje za bezkonkurenčnú cenu ONLINE REALITY.sk

V prípade záujmu volajte prosím na telefóne číslo:0948 690 959

Maklér:

makler
Maklér:ONLINE REALITY
Telefón:0951255233
E-mail:asistent-ZVNC-onlinereality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)