Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

Novostavba 4 izbového bytu s dvomi bytmi s terasou a balkónom pri Dúbravských lesoch

Cena:
232 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Dúbravka
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
  
Úžitková plocha:85 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1806
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VIP REALITY ponúka na predaj 4 izbový byt v novostavbe, upravený na dve bytové jednotky -1 izbový s terasou a 2 izbový s balkónom. 


Výnimočná štvrť pre ľudí, ktorí hľadajú mestský spôsob bývania, ale zároveň majú radi kontakt s prírodou.


Mestský charakter bytov v prostredí neďaleko Dúbravských lesov je ideálny pre moderných ľudí, ktorí vedia spomaliť, ale chcú si užívať aj benefity veľkomesta. Rovnováhu medzi pokojným a mestským životom nájdete práve tu.


Dispozícia ponúkaného 2-generačného bytu je rozdelená do dvoch bytových jednotiek so samostatnými vchodmi s oddeleným príslušenstvom a kuchyňami. Poskytuje tak jedinečnú príležitosť pre komfortné bývanie veľkej rodiny a následne aj zabezpečenie dôstojného dôchodku nerušeným prenájmom druhej časti po odrastení detí.


Byt sa nachádza na najvyššom – 9. podlaží, dom má sedlovú strechu, ktorá v lete poskytuje komfortnú klímu bez dodatočnej potreby chladenia.


Dispozične byt pozostáva z nasledovných miestností a príslušenstva: obývačka, 2x izba, hala, 2x kuchyňa, 2x kúpeľňa spolu s WC, pivnica (o výmere 2,56 m2), terasa (o výmere 6,80 m2), a loggia (o výmere 3,15 m2). Kuchyňa s jedálňou je vybavená kuchynskou linkou, sklokeramickou elektrickou varnou doskou, zabudovanou elektrickou teplovzdušnou rúrou, nerezovým drezom s pákovou batériou, keramickým obkladom steny za linkou, podlaha je laminát.. Kuchyňa prepojená s obývacou izbou je vybavená kuchynskou linkou, nerezovým drezom s pákovou batériou sklokeramickou elektrickou varnou doskou, zabudovanou elektrickou teplovzdušnou rúrou,. V každej kúpeľni je obmurovaná vaňa, umývadlo, pákové batérie, misa WC kombi, rebríkový radiátor. Na stenách a na vani je keramický obklad, podlaha je dlažba. Hygienické jadrá sú murované. V izbách a v hale sú na podlahe laminátové parkety. Na loggii aj na terase je mrazuvzdorná dlažba. Okná na byte a dvere na terasu a loggiu sú plastové. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, protipožiarne, interiérové dvere sú fóliované osadené do obložkových zárubní. Povrchy stien v celom byte sú upravené omietkami. V byte je umiestnený plynový závesný kotol s prietokovým ohrievačom vody. Vykurovacie telesá v byte sú zn. Korád. Byt sa nachádza vo vnútornej sekcii bytového domu. Vybavený je meračmi spotreby studenej vody. Orientácia miestností bytu je na SZ(1x izba + kuchyňa) a na JV (2x izba). Byt o celkovej podlahovej ploche nameranej pri miestnom šetrení 85,04 m2 (vrátane plochy loggie a balkóna, vrátane pivnice ) je zaradený do prvej kategórie.


V pešej blízkosti bytového domu sa nachádza všetka občianska vybavenosť - OC DÚBRAWY - Tesco, lekáreň, kaviarne a drobné prevádzky, OC SARATOV - Billa, pošta, banky...


Nízke mesačné náklady 110,- EUR sú ďalšou výhodou pre ktorú stojí táto nehnuteľnosť za zváženie


Cena nehnuteľnosti 232000€


V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0907205227

Maklér:

makler
Maklér:Veronika Nagyová
Telefón:0907205227
E-mail:nagyova.veronika-ZVNC-azet.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality