Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Lukratívne nehnuteľnosti na jednom pozemku na bývanie a podnikanie

Cena:
660 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Zlaté Moravce
Obec:Zlaté Moravce
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:8663 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:1663
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VIP Reality sesterská firma Online Reality ponúka na predaj, 


atraktívnu nehnuteľnosť s možnosťou bývania a podnikania na jednom mieste. Areál


ponúka úžitkovú plochu o rozlohe 8663 m 2 s možnosťou expanzie a prikúpenia priľahlých voľných pozemkov.                                                                                                                        - Prikúpenie susedných pozemkov a expanzia :


Legislatíva Slovenskej republiky nedovoľuje kupovať časti ornej pôdy, nakoľko by došlo k tzv. drobeniu pozemkov. Ornú pôdu môže kúpiť len sused, ktorý je vlastníkom vedľajšej nehnuteľnosti – pozemku. Teda, ak by ste bol vlastníkom našej nehnuteľnosti, môžete si prikúpiť pôdu – celé susedné polia. V tom prípade je to povolené, nakoľko ide o pričlenenie pozemku. Cena ornej pôdy v našej lokalite je cca 4 200 € / 1 ha. Tiež tým získate možnosť vybudovania samostatnej príjazdovej cesty k priemyselnej časti pozemku, čím sa samozrejme zvýši miera súkromia obytnej časti. Pozemok je súčasťou katastra okresného mesta Zlaté Moravce, nachádzajú sa tu základné a stredné školy, gymnázium, či nemocnica s poliklinikou. Mesto ponúka tiež širokú škálu obchodov a supermarketov, sú tu mnohé reštaurácie či hotely. Ponúkaná nehnuteľnosť je vzdialená len 5 minút cesty autom od rýchlostnej komunikácie R1 s diaľničným privádzačom v oboch smeroch (BA/BB). Do najbližšieho, krajského mesta Nitra, ste vzdialení len 20 minút autom, v Bratislave ste približne za 70 minút.


Vzhľadom k rozlohe pozemku, rovnému reliéfu, rozsiahlym asfaltovým plochám a vybudovaným inžinierskym sieťam ponúka tento areál širokú škálu využitia. Bezproblémové je tiež pokrytie všetkých komunikačných kanálov a internetu. Či už podnikáte v oblasti autodopravy a logistiky, výroby alebo v sfére služieb, budete tu mať istotu stabilného zázemia. Na priemyselnej časti pozemku sa nachádza výrobná hala o rozlohe 530 m2 s priľahlými skladovými a hospodárskymi budovami s celkovou zastavanou plochou 280 m2 . Budova, s výškou stropu 3-4,5m, je plynofikovaná a vybavená kladkovým žeriavom. 


Samozrejmosťou sú reprezentatívne a kancelárske priestory a WC. Súčasťou je aj certifikovaná a schválená lakovacia kabína (objekt bol v minulosti využívaný ako autoservis). Samotný dom ponúka obytné priestory o rozlohe 257 m2 . Dom je vykurovaný podlahovým kúrením na plyn s možnosťou využitia teplovzdušného krbu na drevo. Priestranná garáž s carportom poskytuje priestor pre tri autá. Jej súčasťou je aj samostatná miestnosť s plne vybavenou posilňovňou. Úžitková plocha 77m2. Garáž a dom obklopuje veľkorysú terasu s krbom, bazénom a jazierkom s rybníkom. Odsadenie domu ďalej od ulice, ako aj vlastná príjazdová cesta, zabezpečujú vysokú mieru súkromia a pokoja. Celistvosť pozemku dopĺňa ovocný sad a vlastná artézska studňa. Počas vegetačného obdobia poskytuje ovocný sad širokú škálu tunajších ovocných plodín. Areál je upravený ,udržiavaný a kompletne oplotený.


V prípade záujmu volajte na tel.č. 0908 300 288

Maklér:

makler
Maklér:Viera Miškovkinová
Telefón:0908300288
E-mail:vieramiskovkinova-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)