Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

4izb. DOM SNOV za cenu bytu.

Cena:
89 000,00 €
Kraj:Prešovský kraj
Okres:Vranov nad Topľou
Obec:Vranov nad Topľou
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:95 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1629
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Vďaka exkluzívnej spolupráci s dvoma partnermi Vám ponúkame výstavbu drevodomu alebo štandardného murovaného domu.

Keďže štandardný dom poznáte a pri jeho výstavbe vieme zastrešiť komplet stavbu na kľúč, tak isto Vám ponúkame aj čiastočné práce - hrubá stavba.

Podďme si predstaviť Drevodom.

Drevodomy už dávno predbehli výstavbu štandardných murovaných domov a v dnešnej dobe prinášajú istotu, že pri dobre spracovanej projektovej dokumentácie, logistike a organizácie, je možné už od 5 mesiacov od začatia výstavby bývať vo vlastnom.


Určite oceníte kvalitu, individuálny či flexibilný prístup, príjemné teploty v zime či v lete a to za nízke mesačné náklady od 50 až 80,- eur mesačne vďaka fyzikálnym vlastnostiam použitých materiálov a skladby, keďže od 1.1.2021 musia byť všetky stavby na bývanie navrhnuté v energetickej triede A0, čo vytvára väčší tlak na stavbárov a výrobcov tepelno izolačných materiálov.Stručná technická špecifikácia:

Obvodové a vnútorné steny: Fasádna ušľachtila omietka, drevovláknitá doska, rámová konštrukcia KWH, minerálna vlna, nosný drevený hranol, OSB doska, rosť - inštalačná rovina + tepelna izolácia, interiérový sadrokartón a maľovka.

Stropy: sadrokartonové podhľadové konštrukcie, prípadne napínané stropy za príplatok.

Strecha: Certifikovaná väzníková konštrukcia z konštrukčného dreva C24, Fúkana izolácia (vlákno), skladba strešného plášťa podľa výberu. Typ strechy podľa výberu a projektu:  pultová, zelená, sedlová či valbová.Výhody oproti murovanej stavbe: ľahšie sa dostať do energetickej triedy, vyšší pomer úžitkovej a zastavanej plochy, žiadne mokré procesy, rýchlejšia výstavba. Keďže sa jedna o drevostavbu tak výstavbu neovlyvňuje mráz, či dlhšia nepriaznivosť počasia (okrem montáže skeletu a strechy samozrejme)Cena takejto stavby na kľúč sa v priemere pohybuje od 900 - 1000,- eur za m2 záleží od náročnosti a použitých materiáloch pri vykurovaní a pod. Viete sa dostať aj na "nižšiu sumu za m2", ak si isté práce viete zabezpečiť sám, ako sú napr.: základovú dosku, elektroinštaláciu, či zateplenie.

Každopádne odporúča sa celú výstavbu vložíť do rúk odborníka, ktorí majú v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti :-)

V ponuke je aj 3izb. dom za cenu 79.000,-  a 5 izbový za 99.000,- eur.Nemáte pozemok? Zavolajte nám a my Vám ho nájdeme.

Čo si myslíte? Je drahšie bývanie v byte alebo v dome? Aj keby ste mali zobrať extra úver, kvôli kúpe pozemku, STÁLE SA TO OPLATÍ, ak spočítate výslednú splátku úveru a mesačných nákladov je bývanie v takomto dome rovne bývaniu v 3izb. byte.Ak máte záujem o viac informácií či rovno si dohodnúť stretnutie s naším obchodným zástupcom volajte a rezervujte si termín na tel. číslo: 0944 19 19 39 alebo 0951 255 233

Dom na fotke sa práve realizuje a máte možnosť si ho pozrieť aj osobne po absolvovaní prvého stretnutia s naším obchodným zástupcom.

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Veliký
Telefón:+421 944 191 939
E-mail:info-ZVNC-vip-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality