Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Stavebný pozemok - ČALOVEC (okr. Komárno)

Cena:
12 500,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Komárno
Obec:Čalovec
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:0 m2
 
ID inzerátu:1544
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rozmerovo výborne riešený juhovýchodne orientovaný stavebný pozemok v obci Čalovec 11km od okresného mesta Komárno o výmere cca 600m2.

Pozemok má charakter nepravidelného obdĺžnika o rozmeroch: šírka 16,51m od ulice, dĺžka na jednej strane je 35,94m na druhej strane je 33,61m a vzadu je široký 16,62m.

Výhodou pozemku je jeho vyššie uvedené výborné rozmerové riešenie, nakoľko šírka pozemku je ideálna na výstavbu bežného rodinného domu a to bez obmedzení pri tvorbe projektovej dokumentácie a následnej samotnej výstavbe rodinného domu.

Na pozemku je výsadba ovocných stromov, ktoré v prípade osadenia rodinného domu v prednej rožnej časti pozemku môžu ostať a prinášať budúcemu vlastníkovi okamžitú úrodu.

Na pozemku sa nachádza plechová búda, ktorá po dohode s terajším majiteľom môže ostať na pozemku a môže byť využitá ako odkladací priestor pre náradie a drobný stavebný materiál v prípade výstavby rodinného domu.

Na hranici pozemku sú všetky inžinierske siete - elektrika, plyn, káblová televízia, verejný vodovod, kanalizácia je v štádiu riešenia a pripravuje sa výstavba v predmetnej ulici, časť obce je už na verejnú kanalizáciu napojená.

V obci Čalovec sa nachádza základná občianska vybavenosť ako škôlka, škola (prvý stupeň), pošta, potraviny, predajňa zmiešaného tovaru, cukráreň, detský park, kúpalisko (mimo prevádzku), knižnica, lekár, mobilná lekáreň, pizzeria, autobusová stanica do okresného mesta Komárno je v pešej dostupnosti.

Mesto Komárno disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou ako aj bezproblémovým autobusovým ako aj železničným spojením do väčšiny okolitých miest, predovšetkým však do Bratislavy.


CENA: 12500 eur


Zabezpečte si aj Vy právny servis, vypracovanie zmlúv a propagáciu Vašej nehnuteľnosti u špecialistov z ONLINEREALITY.sk aby vedel o Vašej nehnuteľností každí v okolí.


v prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0915744045

Maklér:

makler
Maklér:ONLINE REALITY
Telefón:0951255233
E-mail:asistent-ZVNC-onlinereality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality