Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Vip Reality

Posledný 4 izb. moderný dom, súkromie, ÚP 90 m2 + terasa 18 m2, pozemok 444 m2, vlak 10 min., Sládkovičovo

Cena:
129 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Galanta
Obec:Sládkovičovo
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:444 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1467
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RD je súčasťou dvoj-domu, každý je postavený s vlastnými inžinierskymi sieťami a meračmi, stavebník dbal na dokonalú hlukovú izoláciu (zvukovo-izolačné tehly deliacej priečky).


Bytové jednotky sú identické, avšak dispozične zrkadlovo otočené. Nehnuteľnosť predávame skolaudovanú, so súpisným číslom, v prevedení holodom. Je možné sa dohodnúť aj na dokončení na kľúč.


Orientácia nehnuteľnosti je ideálna - vstupná časť na východ, terasa na západ. Izby sú dostatočne priestranné, dobre dispozične riešený projekt.


Kvalitné prevedenie, v cene jednej bytovej jednotky s pozemkom je zahrnutá kompletná tehlová stavba so  zateplením, vrátane vonkajšej fasády, príprava na žalúzie, strešná krytina  Mediterran, 40 m2 úložného priestoru na povale domu,


elektrika vrátane revíznej správy, vnútorné sadrové omietky vrátane hygienickej maľby, plastové okná, podlahové elektrické vykurovanie s reguláciou v každej miestnosti, príprava na krb, nízkoenergetická stavba, certifikát A1. Zarovnaný pozemok pripravený na  zatrávnenie je samozrejmosťou.


Všetky inžinierske siete, elektrika, obecná voda aj kanalizácia. Internet - optický kábel. Skolaudovaná cesta s LED osvetlením, ktorá bude obecná s pravidelnou údržbou, chodníky, široká uličná šírka, celá lokalita pôsobí veľmi optimisticky.


Pozemok zarovnaný, pripravený na zatrávnenie, je priestor aj na vybudovanie garáže hneď vedľa nehnuteľnosti z oboch strán.


Názor makléra: Na dvojdom veľmi slušný pozemok, bezpečné miesto, ideálne pre rodinu s deťmi, prípadne aj na strávenie jesene života. Veľmi dobré železničné dopravné napojenie, rozumná cena,


možnosť dostavby na kľúč aj s oplotením veľká výhoda, pritom cena by nebola vyššia ako 140 tis. - neváhajte.  Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.      


Poradíme, pomôžeme, sprostredkujeme Vám najvýhodnejší úver na financovanie tejto nehnuteľnosti.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Milan Gajdoš
Telefón:+421915291168
E-mail:mgajdos-ZVNC-tatranetreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality