Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Moderný, priestranný 5 izbový rodiný dom s bazénom

Cena:
1 200,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Detva
Obec:Hriňová
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:210 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:1409
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na dlhodobý prenájom ( s následným možným odkúpením ) 5 - izbový, 2-podlažný rodinný dom s bazénom v mestskej časti Košice IV – Krásna, ul. Pezinská. Dom sa nachádza v tichej lukratívnej lokalite rodinných domov s krásnym výhľadom. Ide o nízkoenergetickú novostavbu (A0) z kvalitných materiálov, s nadštandardným moderným vybavením a zariadením, priestrannou terasou, veľkou záhradou a bazénom. Dom sa prenajíma zariadený (vhodný hneď na bývanie), v prípade záujmu nového nájomcu je možné dom po dohode s majiteľom dozariadiť. Kuchyňa kompletne zariadená vrátane všetkých elektrospotrebičov, 2 zariadené spálne, šatník, kompletne zariadená obývačka a jedáleň, herňa /detská izba/, izba so šatníkom na poschodí /nezariadená/. Garážové státie pre 2 autá vo dvore na spevnenej ploche. Vykurovanie/chladenie a ohrev teplej vody tepelným čerpadlom NIBE s maximálnou úsporou Internet prípojka T-com= Magio, Skylink televizia. Pri podpise nájomnej zmluvy nájomca skladá 1 mesačný depozit – kauciu a úhradu nájmu za jeden mesiac vopred. DISPOZÍCIA: * prízemie - predsieň, kuchyňa, obývacia izba, jedáleň, WC spojené so sprchovacím kútom, spálňa so šatníkom, kúpelňa s WC pre hostí * prvé poschodie – drevené schodisko, spálňa, detská izba, detská izba 2 plus šatník, WC s umývadlom, terasa s výhľadom, možnosť dozariadiť veľkú kúpelňu * záhrada- 200 m2 trávnik, veľká drevená terasa – 50 m2, bazén 
CENA a PLATBA: * cena mesačného nájmu predstavuje 1.250 € + záloha na energie 100 € pre 2 dospelé osoby a 2 deti. Pri podpise Nájomnej zmluvy je potrebné zložiť depozit vo výške 1.400 € prípadne dohodou.

V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0948025801

Maklér:

makler
Maklér:ONLINE REALITY
Telefón:0951255233
E-mail:asistent-ZVNC-onlinereality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)