Telefón

mobil: +421 944 191 939

mail: info-ZVNC-vip-reality.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie
Vip Reality

Predám/odstúpim zabehnutú a funkčnú pizzériu pri UNIPO

Cena:
1,00 €
Kraj:Prešovský kraj
Okres:Prešov
Obec:Prešov
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet miestností:0
Úžitková plocha:80 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie: neuvedené
 
ID inzerátu:1380
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme zabehnutú a 100% funkčnú pizzériu VIKING na ulici 17. novembra 100 v Prešove. Pizzéria je kompletne zariadená a má všetky legislatívne povolenia, ktoré potrebujete k prevádzke. Je postavená na platforme s.r.o., ktorá nie je platcom DPH a v prípade záujmu je možnosť prepísania celej s.r.o., ktorá sa okrem pizzérie nevenovala ničomu inému. Všetky doklady a účtovníctvo odovzdáme po riadnej účtovnej uzávierky a bez akýchkoľvek záväzkov (v prípade záujmu - tz netrváme na predaji pizzérie spolu so s.r.o.). V prípade odkúpenia pizzérie vrátane s.r.o., viete ponikať OKAMŽITE po pripísaní finančných prostriedkov na účet predávajúceho (nie je potrebné za ničím čakať - pizzéria je toho času funkčná a v prevádzke). Priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou, a my sme si do neho nechali na mieru vyrobiť nábytok (z Vašej strany nie je potrebná ŽIADNA INVESTÍCIA). Kuchyňa je v 100% stave, vybavená komplet nerezom, profi odsávaním, mrazničkami, chladničkami. Jedným slovom, je to ideálny priestor pre ľudí, ktorí chcú podnikať v gastre s konceptom rychloobratková pizza. Pizzéria sa nachádza na promenáde oproti Prešovskej univerzite (UNIPO). Jedná sa o funkčný gastro koncept, postavený na dennej návšteve študentov, ako aj bežných okoloidúcich. Poloha priestoru ju 10 mesiacov v roku predurčujú k príjmom, postavených na dennej návšteve študentov a propozícia priestorov v ostatných mesiacoch k využitiu donáškovej služby. Vzhľadom k obchvatu a vysokej zaľudnenosti danej štvrte, pizzéria ponúka široké spektrum obchodných aktivít, ktorý ju dokážu vyťažiť na 100%. V letných mesiacoh je možnosť využiť aj terasu. Odkúpna cena pizzérie VIKING bude odkomunikovaná na osobnom stretnutí. Pizzéria je s kompletným zariadením. Cena sa nenavýši ani v prípade, ak by ste chceli pizzériu aj so s.r.o. a teda chceli okamžite podnikať.

Okrem fotogalérie si pozrite aj videovizitku: https://ulozto.sk/!yUzgWnjUsC8o/viking-ul-17-novembra-presov-mp4

V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0907 122 407 alebo 0917 111 555


Maklér:

makler
Maklér:ONLINE REALITY
Telefón:0951255233
E-mail:asistent-ZVNC-onlinereality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vip Reality

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ je určený pre tých, ktorí chcú urýchliť predaj , kvôli exekúciam, dlhom, neprispôsobivými či problémovým spoluvlastníkom a nemajú čas riešiť mimosúdne či súdne záležitosti.

Služba výkupu nehnuteľností nie je určený pre všetkých klientov, hlavne pre tých, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum. Takým odporúčame využiť služby VIP-REALITY alebo ONLINE REALITY.

VYKUPUJEME VŠETKO ako sú domy, byty, pozemky, chaty, orná pôda, lesné pozemky, záhrady, haly atď..


NEMAM NÁHRADNÉ BÝVANIE
Toto je situácia s ktorou sa stretávame často. Na základe dohody, môžete ostať bývať vo svojej nehnuteľnosti aj pár mesiacov, do kedy sa nenájde pre Vás adekvátna náhrada.

AKO DLHO TRVÁ PROCES ?
Po skompletizovaný všetkých podkladov vieme riešiť VÝKUP AJ IHNEĎ.!

CELÝ PROCES, VŠETKY POPLATKY A PODOBNE NECHATE NA NÁS A MY SA O VŠETKO POSTARÁME  ;-)